ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

WOLONTARIAT

Październik był miesiącem, w którym ludzie dobrej woli mogli wesprzeć Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach. Wolontariusze z naszego Gimnazjum oczywiście również brali czynny udział w tym przedsięwzięciu. Piętnastu wolontariuszy bardzo dzielnie i ze wszystkich sił wspierali Hospicjum.

Miejscem akcji tym razem było Fitnes Platinum w Zamościu, w którym liczył się każdy przebiegnięty kilometr na bieżni i każdy przejechany kilometr na rowerku, bo za każdy z nich Hospicjum otrzyma wsparcie finansowe od sponsorów.

Wolontariusze tym razem dzięki uprzejmości Pani instruktor zwiedzili również cały klub Fitnes i dzięki temu obiecali wrócić tam wraz z rodzicami.

Udział w tej akcji wzięli: Krzysztof Adamczuk, Milena Baran, Natalia Bartyna, Julia Czerwonka, Oliwia Długosz, Emilia Kaniuk, Weronika Kimak, Zuzanna Misztal, Sylwia Mulawa, Mateusz Pekar, Patryk Piela, Patrycja Sawa, Karolina Szewczuk, Katarzyna Szumiło, Weronika Wilczyńska.

Wszystkim dziękujemy i pozdrawiamy

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu Pan Piotr Szklarz smiley

ZDJĘCIA Z WOLONTARIATU

Uczniowie naszej szkoły czynnie biorą udział w różnych akcjach charytatywnych. W ramach Szkolnego Koła Wolontariatu, którym opiekuje się p. Piotr Szklarz, młodzież pomaga w Przedszkolu Miejskim nr 7 w Zamościu. Z tą inicjatywą wyszła p. dyrektor Dominika Gil. Wolontariusze chętnie spędzają czas z dziećmi, bawiąc się z nimi i pomagając im w nauce. Należy również dodać, że robią to bezinteresownie i w swoim wolnym czasie, czyli po lekcjach.

Kamila Śledź, Wiktoria Tochman